חופשת קיץ עם איוב

חופשת קיץ עם איוב

אם זה היה תלוי באוהדי הפועל פ"ת, פגרת הקיץ היתה מבוטלת באופן מיידי. שום דבר טוב לא יצא ממנה בעשור הנוכחי - רוב הסגל מתנדף כלא היה ומוחלף בחדש, עסקאות מכירה צצות ומתפוצצות, גורמים בכירים מספרים שלמרות השקעה של מיליוני שקלים פרטיים המועדון שרוי בחובות ולקינוח מכריזים על בנייה ויציאה לדרך חדשה.

קיץ 2009 דבק בנוסחה המנצחת ואף מנסה לקחת אותה לשיאים חדשים - מאיר שמיר, שעל-פי 230 פרסומים קודמים אינו קשור לקבוצה, מוזכר שוב ושוב כמעורב בהעברות של שחקני הפועל פ"ת. רונן אלעד מפסיק להזרים את המיליונים המסתוריים שלכאורה העביר למועדון. דני לוי מקבל הזדמנות נוספת למופע בידור חדש. והסגל, כמובן, מתפורר ומתפוגג.

המוזיאון פותח כעת במעקב יומי צמוד אחרי האירועים המרכזיים שהתרחשו ויתרחשו במהלך עוד פגרת קיץ מדכאת. נקווה שתקופות כאלו יהפכו בקרוב לפרק שולי בהיסטוריה הארוכה של הקבוצה, במקום להווה עגום.

9/8/2009
אוהדי הפועל פ"ת נשברים ומודיעים על חרם מנויים. דני לוי מגיב באלגנטיות כהרגלו:
20 האוהדים המגעילים האלה, אני אדע איך לטפל בהם. מה שחשוב זה שיש להפועל פ"ת אוהדים מדהימים, נקווה שהם יידעו לבוא ולתמוך בקבוצה כמו בכל עונה. את 20 המגעילים האלה אני לא רוצה לראות במגרש, הם רק עושים נזק.

8/8/2009
דני לוי שומר על אופטימיות קוסמית:
לפני חודש אמרתי שנילחם על מקומות 1-4, היום אני בטוח שנתחרה על מקומות 1-4.

6/8/2009
דני לוי משתתף בתוכנית ההומוריסטית "בראש ובראשונה" של אתר וואלה. הוא מסביר שלהפועל פ"ת יש אוהדים מצוינים, חוץ מעשרים אשכנזים עם לפטופ שעושים בלאגן.
זו לא הפעם הראשונה שבה דני לוי מאשים אנשים באשכנזיות, אגב.

28/7/2009
שגיב כהן, אור פישביין ורפאל מלטינסקי שוחררו מהקבוצה. כעת השחקנים היחידים שנותרו מסגל העונה שעברה הם גל כהן, שניר דורי, ארמון בן-נעים, איימן אבו-סאלח ומארק גורמן. חמישה שחקנים בלבד, כרק אחד מהם היה שחקן הרכב.
הפועל פתח תקווה הודיעה היום לשניים משחקניה הצעירים, שגיב כהן ואור פישביין, כי הם משוחררים לאלתר מסגל הקבוצה. בנוסף אליהם נפרדו מהקבוצה הקשר היהודי-ברזילאי רפאל מלטינסקי, שרק לפני מספר שבועות חתם בקבוצה, וכן השחקנים הנבחנים עידו עינן ולירון מוספט שהגיע ממכבי כפר קרע.

שגיב כהן, הנחשב לאחד השחקנים האהובים בפ"ת, הוזעק לשיחה עם המאמן דני ניראון כחצי שעה לאחר שסיים את האימון. "זה פשוט לא ייאמן", אמרו מקורביו. "כל משהו טוב שיש בהפועל פתח תקווה מוותרים עליו. הרגליים של שגיב לא ידרכו בהפועל פ"ת לעולם, גם אם הוא יצטרך לשבת על הספסל".

דני לוי בתגובה מכוערת במיוחד בעקבות התארגנות של שחקנים ותיקים במחאה על התנהלות המועדון (מתוך מעריב):
זאת בושה וחרפה. אנשים בני 80 שמרוב שעמום או סניליות יושבים כל היום בבתי קפה ומחפשים איך להפריע ולעשות בלאגן. זו חבורת ליצנים שאני מתבייש בהם. הניהול של הפועל פ"ת זה כמו אירופה. מבן אדם כמו אמנון מזרחי, שהקבוצה גידלה ופירנסה אותו, אני מצפה ליותר כבוד, אבל זקנתו מביישת את נעוריו. אני אחראי למילים שלי. תרשום.

20/7/2009
אייל לחמן מונה לתפקיד אחראי מחלקת הנוער של המועדון. זאת למרות שהוא עובד ומתגורר בקפריסין:
אייל לחמן מונה לאחראי המקצועי של מחלקת הנוער בהפועל פ"ת. לחמן, שמאמן גם את פאפוס הקפריסאית, יגיע בחופשות שלו לפקח על העבודה במחלקות השונות, ויהיה בקשר רציף עם המנהלים האחרים במחלקת הנוער. מי שמינה את לחמן לתפקיד הוא עו"ד אמיר יקותיאל, שרכש את מחלקת הנוער.
לחמן עצמו אסף היום (ראשון) 11 מאמנים מהמחלקה ונאם בפניהם, תוך שהוא נותן להם את משנתו. בין היתר אמר לחמן: "בהפועל פ"ת מאמן של קבוצה הוא לא רק המאמן של אותה קבוצה, אלא יש כאן מצב בו כולם עוזרים לכולם".

אחד המאמנים אמר לאתר ספורט 5 בתגובה למינוי: "זו בושה שממנים לנו אחראי מקצועי שבכלל לא נמצא בארץ. איפה נשמע דבר כזה?". את תגובתו של אייל לחמן לדברים לא ניתן היה להשיג.

16/7/2009
ושוב חומרים טובים למדורי הצבע:
שחקן נוסף שעשוי להגיע למבחנים שיחק גם הוא בקבוצה בעבר. מדובר במגן השמאלי ליאור לנצ'ינסקי, ששיחק בפ"ת לפני שנתיים, כשהייתה בליגה הלאומית, אולם מאז הספיק לפרוש מכדורגל ולהצטרף לחברת החשמל. השחקן אף אמור לסיים בימים אלה תואר בפסיכולוגיה.
על אף העובדה כי בצוות המקצועי אישרו כי הם מעוניינים להזמינו למבחנים, טרם פנה ללנצ'ינסקי גורם רשמי מטעם הקבוצה.

10/7/2009
עוד צרות עם הנבחנים:
קשר אוניברסיטת קונטיקט לשעבר, דורי ארד, שנבחן בשבוע האחרון בהפועל פתח תקווה, נעלם לקבוצה. אתמול בבוקר, הקבוצה קיימה בדיקות רפואיות ובערב ערכה משחק אימון נגד הפועל רעננה והשחקן נעדר משני האירועים הללו.
במועדון האמינו כי השחקן ייצור עימם קשר, אולם גם היום זה לא קרה והשחקן לא הופיע למשחק האימון נגד הפועל עכו. גורם בכיר בקבוצה אמר ל-ynet בנושא: "אולי הוא קיבל הצעה לחתום במקום אחר. פתאום הוא הלך - לא דיבר עם אף אחד".

6/7/2009
הברקה נוספת:
בפ"ת קיוו שחלוץ נבחרת אלבניה, מיגן ממלי, יפחית משכרו כדי להצטרף לקבוצה אך נענו בשלילה. כעת, החלו באורווה לעבוד חזק על צירופו של חלוץ נבחרת גאנה הצעירה וקבוצת קינג פייסל המקומית, אוסמן בשירו.

3/7/2009
דני לוי מונה ליו"ר עמותת הפועל פ"ת במקומו של רונן אלעד. גל חצור ויובל דאידה הצטרפו לעמותה במקומם של רן כרמלי ואריק קרמר.
במקביל, לוי נדרש לעוד פרשה מגוחכת, הפעם עמנואל פרנסיס וסקנדל הנעליים הגנובות:
הפועל פתח תקוה שוקלת להתלונן במשטרה נגד החלוץ הניגרי שנבחן בשורותיה ושוחרר, עמנואל פרנסיס, בטענה שגנב נעליים מהמועדון ואת המפתח לדירה ששכרו לו. במועדון יצרו הבוקר (שישי) קשר עם החלוץ וביקשו ממנו להחזיר את הציוד ש"נעלם" לדבריהם, אך זה השיב להנהלה כי: "אם אתם רוצים את הציוד והמפתח לדירה, תחפשו אותי במלון הילטון".
יו"ר העמותה דני לוי אישר את הידיעה ומסר בתגובה: "השחקן הזה גנב. הוא ביקש שנקנה לו נעליים כי לא היה לו כסף ולא רק שלא החזיר אותם, גם סירב לשלם את הכסף למרות שכך סוכם. הוא גנב את המפתח לדירה. זה בושה של שחקן ואני ממליץ לכל הקבוצות לא להתקרב אליו. אם צריך גם נתלונן".

1/7/2009
הקבוצה ממשיכה להיפטר מכל זכר לשחקנים שהיו חתומים בשורותיה. אורי אוזן נדרש שלא להגיע לאימוני הקבוצה:
מגן הפועל פ"ת, אורי אוזן, שמחזיק בחוזה בקבוצה, נדרש היום (רביעי) על ידי דני לוי לא להגיע יותר לאימוני הקבוצה. בסיבבתו של אוזן אמרו הערב לאתר ספורט 5: "היתה אמורה להיות פגישה עם דני, אבל משום מה הוא דחה אותה. כנראה שאין ברירה וניפגש בבית המשפט".

בנוסף נדרש שוקי נגר לקצץ 50 אחוז משכרו האגדי, אותו רק אוליגרכים ואיילי נפט סעודים יכולים לממן במלואו:
מגן נוסף של פ"ת, שוקי נגר, שמחזיק גם הוא בחוזה לעוד עונה, קיבל היום, ממש במהלכו של האימון, הצעה לקצץ 50 אחוזים בחוזהו עם תנאי להאריך את ההסכם בעוד שנה. מספר שחקנים סיפרו לאתר ספורט 5: "באמצע הריצה, בסוף האימון, קרא לו דני הצידה ובמקום לרוץ שוחח איתו על כסף. פשוט שכונה".

מתוך 14 שחקנים ששיחקו בעונה הקודמת בחצי או יותר מן המשחקים, נותרו כעת שלושה בלבד – גל כהן, שגיב כהן ואבי ריקן.

במקביל, הארט אוף ליונס הגנאית טוענת כי עמנואל בניאני שייך לה.
בהארט אוף ליונס טוענים כי השחקן נמצא תחת חוזה אצלם. "השאלנו אותו לפתח תקוה ותקופת ההשאלה נגמרה", אמר הערב (רביעי) לוואלה! ספורט יאשין לרייה, מאמן הקבוצה. "יש לו חוזה אצלנו עליו הוא קיבל כבר כסף. אנחנו מתכוונים לפנות להתאחדות הגנאית שתדרוש חזרה את השחרור הבינלאומי מההתאחדות הישראלית".
לרייה הבהיר כי לקבוצתו אין התנגדות שהשחקן ימשיך לשחק בישראל: "אין לנו בעיה שישחק במכבי תל אביב או בכל קבוצה אחרת, אבל מי שרוצה אותו צריכה לפנות אלינו. יש לנו את כל המסמכים שמעידים שמדובר בשחקן שלנו, ובלי האישור שלנו אסור לו לשחק בישראל. כל מה שקורה איתו רע מאוד".

חבר עמותת הפועל פתח תקוה, דני לוי, מסר בתגובה: "בנאיני עבר אלינו בהעברה מקבוצתו הגנאית, הוא חתום ל-5 שנים בהפועל פתח תקוה וחוזהו אף מופקד בבקרה. אם נחליט, בעונה הבאה הוא ישחק בהפועל פתח תקוה".


30/6/2009
רונן אלעד הביע נכונות למינוי נציג אוהדים בעמותת הניהול של המועדון.
יו"ר עמותת הפועל פ"ת, רונן אלעד, הגיע לסיכום עם חבר מועצת עיריית פ"ת, איתי שונשיין, בנוגע למינוי נציג ציבור מטעם אוהדי הקבוצה בתוך עמותה המנהלת את המועדון. כך הודיע אמש (שני) שונשיין בכינוס מועצת העירייה, שנערך בעיר.
בהמשך לבקשת איגוד אוהדי הקבוצה להתנות את העברת הכספים הציבוריים מהעירייה למועדון בכך שימונה נציג נבחר מטעמם בדירקטוריון הקבוצה, נפגש שונשיין עם אלעד והגיע עימו לסיכום בטרם ייעצרו העברות הכספים.
יו"ר עמותת הפועל פ"ת ביקש משונשיין, שיעביר לו טיוטת הסכם חתומה ע"י האוהדים וכן, שם של נציג מוסכם מטעמם.
בדבר הסכמתו, ע"פ איתי שונשיין, להכנסת נציג אוהדים לעמותה אמר רונן אלעד: "אף פעם לא הסתרתי את הסכמתי להכנסת נציג אוהדים לעמותה".

24/6/2009
כמאה אוהדי הפועל פ"ת הפגינו מול ביתו של רונן אלעד. גורמים כלשהם העבירו בתחילה מידע שקרי לאתרים שונים לפיו האוהדים השליכו אבנים, אך האתרים מיהרו להסיר את הידיעה לאחר שהתגלתה כשקרית.

23/6/2009
שוב מעשיות לגבי רכישת הקבוצה, הפעם בכיכובים של יהודים מצרפת.
ביממה האחרונה נוצר קשר בין קבוצת רוכשים פוטנציאלית לבין חברי העמותה, שבראשה עומד דני לוי. את הקשר עם לוי יצר איש העסקים, תומר סיני, אשר מייצג רוכשים יהודים מצרפת.
לוי אמר ל-ynet: "מדובר בקבוצת רוכשים רצינית שעשתה את הונה בנדל"ן. נצטרך לשקול את ההצעה בכובד ראש. ניפגש עם האנשים שלהם ביממה הקרובה כדי לנסח את המשך דרכי הפעולה."

המעניין - או המגוחך, תלוי איך מסתכלים על זה - הוא שתומר סיני הוא חתנו של דני לוי, וכבר הוזכר בידיעה על רוכשים ארבע שנים קודם לכן:
לוי אף הכריז על קבוצת רוכשים חדשה, תוך כדי הבעת דעתו על הקבוצות המתעניינות מארה"ב: "תומר סיני, החתן שלי, הוא הכי רציני שדיברנו איתו עד היום. מדובר בקבוצת קונים מישראל. אצלנו אין רוכשים וירטואליים".

שאול דה צ'וקרל מונה לעוזר מאמן הפועל פ"ת מכיוון שמאמן הקבוצה, דני ניראון, לא מחזיק בתעודת PRO הנדרשת מכל המאמנים בליגה. דה צ'וקרל מחזיק בתעודה הנ"ל, ויוכל להקרין את הידע האינסופי של לניראון. עם קצת מזל, גם ניראון יוכל לתפקד כמאמן מן השורה.
עוד נודע היום כי שאול דה צ'וקרל צפוי להתמנות לעוזרו של דני ניראון. לצ'וקרל יש תעודת מאמן, אך בקבוצה מאמינים שבכל מקרה גם ניראון יוכל להעביר הוראות מהקווים לאחר שהקבוצה הגיעה להסכם עם ארגון המאמנים, שבמסגרתו ניראון יבטיח את השתתפותו בקורס המאמנים הבא שייפתח. עד אז יוכל לאמן עם אישור זמני.

20/6/2009
כמאתיים אוהדי הפועל פ"ת ערכו עצרת מחאה כנגד הנהלת הקבוצה בדרישה לשקיפות ולניהול תקין.

18/6/2009
גם סטיבן אופיי, שחקן נוסף בחסותו של מאיר שמיר נשמע כמי שנמצא בדרכו החוצה:
בעיות נוספות צצו בעניין הבלם סטיבן אופיי, שקבוצתו הקודמת בגאנה החלה להערים קשיים בנוגע להישארותו. לא ברור אם השחקן, שהגיע להפועל פ"ת על ידי מאיר שמיר, יישאר וניראון החל לחפש תחלופה גם בעמדת הבלם.

14/6/2009
ישיבה של עמותת הניהול של הפועל פ"ת בוטלה כשעה לפני שנערכה.
עמותת הפועל פתח תקוה מתחילה להתפרק. היום (ראשון) בוטלה הישיבה הראשונה שהייתה אמורה להיערך בעקבות הפגנה של האוהדים מחוץ לאצטדיון. יש לציין שההודעה על ביטול הישיבה הגיעה פחות משעה לפני התכנסותה, כשהמנכ"ל אפי צפריר התקשר ליוסי רוזצנוויג ואמר לו: "הישיבה מבוטלת". רוזנצוויג שאל מדוע וצפריר השיב: "אחד החברים חולה". רוזנצוויג שאל מיהו חבר העמותה, וצפריר השיב: "אין לי מושג, זה מה שאמרו לי להודיע".

בנוסף, אייל שן ואורי אוזן התבקשו לקיצוץ משמעותי בשכרם, בצעד שמהווה באופן מעשי פרידה מהשניים. מסתמן כי מהסגל של העונה החולפת יישארו שרידים בודדים בלבד, בדומה לעונות הקודמות. כעבור יומיים חתם שן בהפועל באר-שבע.

12/6/2009
לא למכירה:
חרף השמועות הרבות שהקבוצה עשויה לעבור לידיים אחרות החליט צפריר לצאת חוצץ ולהביר לכולם כי: "הפועל פתח תקוה לא עומדת למכירה השנה".

11/6/2009
אמיר יקותיאל נפגש עם דני לוי בנוגע למכירת הקבוצה:
חבר העמותה, דני לוי, נפגש אתמול עם נציג הרוכשים המיועד, עו"ד אמיר יקותיאל, להמשך משא ומתן. לוי דרש סכום כסף גבוה בגין חובות עבר של המועדון, אולם יקותיאל העריך כי העסקה תיסגר כבר בימים הקרובים.

דני לוי, באתר אוהדי הקבוצה, לא נשמע מעוניין במיוחד:
"אנחנו לא מכשילים שום דבר, אין יקותיאל, הקבוצה לא תימכר ליקותיאל. מה לא ברור? הקבוצה לא למכירה, לא להעברה ולא שום דבר. אנחנו מכירים כבר את כל ההבטחות של כולם, לא נעביר את הקבוצה ליקותיאל, זה לא עומד על הפרק בכלל, צאו מזה. בשביל מה למכור את הקבוצה?"

שימו לסתירה שבין הדיווח לגבי דרישותיו של לוי בנוגע לחובות עבר של המועדון, לבין ציטוט של רונן אלעד כשבוע קודם לכן, לפיו המועדון נקי מחובות:
אלעד התבקש להתייחס לעובדה שבעונה הבאה לא יהיה כסף לפתוח את העונה: "הפועל פ"ת הוא מועדון מסודר ללא חובות והתחייבויות וגם את העונה הבאה הוא יתחיל ללא התחייבויות וללא חובות. אני מרגיש שאת תרומתי לקהילה סיימתי ואני לא רוצה להיכנס לדקויות של העונה הבאה".

9/6/2009
ההתאחדות חושדת כי מאיר שמיר עומד מאחורי הניסיונות להעביר את עמנואל בניאני למכבי ת"א:
גורמים בהפועל פתח תקוה חושדים כי מאיר שמיר הוא זה שעומד מאחורי הנסיונות להעביר את החלוץ עמנואל בנאיני למכבי תל אביב, מה שיוצר התנגדות גדולה בקרב חלק מאנשי המועדון ועשוי להגיע עד לכדי חקירה של ההתאחדות לכדורגל. לטענתם, שמיר הביא את בנאיני לארץ, אלא שבהתאחדות לכדורגל טוענים כי "שמיר לא יוכל להעביר את בנאיני לקבוצה אחרת".

גורם בהתאחדות אמר: "אם נגלה ששמיר עומד מאחורי ההעברה לא נוכל להעמידו לדין, אבל לשחקן תהיה בעיה. מעורבות של אדם פרטי בהעברות השחקנים אינה חוקית". יש לציין כי טרם הוגשה תלונה להתאחדות בעניין, אולם שם טענו כי "אם פתח תקוה תתלונן, נבדוק".

יו"ר הבקרה התקציבית, יאיר רבינוביץ', אמר בנושא: "על פי תקנון ההתאחדות, רק קבוצה יכולה להחזיק בכרטיס שחקן. אדם פרטי לא יכול לעשות זאת". באחת הפעמים היחידות בשנים האחרונות, המעורבות העקיפה של שמיר בהפועל פתח תקוה עשויה ליצור התנגדות בקרב חלק מחברי העמותה. "שלחלק מהם", כך נאמר, "לא תהיה בעיה גם אם יתברר ששמיר אכן מעורב".

ניר שועלי, כתב מעריב, מביע את דעתו על מצב הקבוצה והפתרון הראוי:
ויש לקבוצה עמותה, שאחד מחבריה הוא רונן אלעד, שלא התפטר ממנה למרות הודעה פומבית על הסרת אחריות ניהולית וכלכלית מהקבוצה אחרי ארבע שנים, והוא חלק מהעמותה המנהלת את הקבוצה.

ויש את מאיר שמיר. לא בעמותה, לא בעל תפקיד, אבל בעל נוכחות מסוג שאינו קיים באף קבוצה אחרת בארץ, וספק אם בעולם. הקרקע של האורווה - שלו; מגרש האימונים - שלו; חלק מהשחקנים קשור אליו, וכך גם חלק מהספונסרים. גם בבניינים שיתרוממו בקרוב במקום האורווה יש לו חלק.

אז מה רוצים האוהדים? כסף? תתפלאו, אבל לא. ואיך זה קשור ל"משקיעים‭?"‬ בכך שכולם, אוהדים וספונסרים פוטנציאליים, רוצים דבר אחד, וזה נוגע לכל הכדורגל הישראלי, המתבסס ברובו על כסף ציבורי: שקיפות. אבל מלאה.

כל הניירת, הוצאות הכנסות וחובות, הכל על השולחן. ואנחנו קוראים למועצת ההימורים ולהתאחדות להקפיא הקצבות לעמותה/קבוצה שתסרב להיחשף. וזה יהיה היום של הפצצה.

8/6/2009
במכבי ת"א סומכים על מאיר שמיר שיסדר להם את קוני ג'קריג'ה ועמנואל בניאני:
במכבי תל אביב ממתינים למאיר שמיר. איש העסקים שמקורב להנהלת הקבוצה, כמו גם להפועל פתח תקוה אמור לפעול להעברתם של קונה ג'קאריג'ה ועמונאל בניאני לקרית שלום ללא עלות, כך לפחות על פי גורמים במכבי.

גורם בקבוצה אמר: "על פניו, ג'קאריג'ה הוא בדיוק מה שחסר לנו - קשר שייסדר את המשחק מהחלק האחורי. גם בניאני הוא אופציה מעניינת, אבל אנו ממתינים למאיר שמיר, שאמור להעביר אותם בחינם".

4/6/2009
שוב אזכורים שלא ממש מסתדרים עם הטענות לגבי ההשקעה של רונן אלעד וחוסר מעורבותו של מאיר שמיר:
כך או כך, עתידה של הפועל פ"ת מעורפל ולא ברור אם ביכולת העמותה, שבה חברים אלעד ואחיו, להרים את הקבוצה. בעונה הנוכחית זכתה הקבוצה למענק בסך מיליוני שקלים מאישיות ידועה, אשר בעזרתו נסגר בור תקציבי מהעונה שעברה.
בשלב זה לא ברור האם הקבוצה חוזרת לעמותה כשהיא נקייה מחובות לשחקנים ולשלטונות המס, מה עוד שאחד מראשיה בעבר מנהל עד היום מו"מ עם מס הכנסה באשר לחובות עבר.

ובידיעה נוספת מאותו יום:
החשש הגדול ביותר הוא שגם מתחם האימונים בקיבוץ עינת והמתקן עליו נמצאים מתקני האגודה ייסגרו. גורם במועדון: "מתחם האימונים בקיבוץ עינת מושכר למאיר שמיר. יש חשש שהסיפור ייגמר כי לקיבוץ יש דברים יותר חשובים לעשות על הקרקע מאשר שתשמש כמתקן לאימוני כדורגל.

2/6/2006
רונן אלעד מודיע כי הוא מסיר אחריות ניהולית וכלכלית מהפועל פ"ת. עפ"י כתב אתר ערוץ הספורט, מוטי פשכצקי, הוא העביר לקבוצה 8.2 מיליון ש"ח במשך ארבע שנים - סכום שנשמע קצת תמוה על רקע הסגל הזול ברובו שהיה לקבוצה לאורך אותן שנים, על רקע האזכורים לגבי מעורבתו של מאיר שמיר, ועל רקע הידיעה מפברואר 2009 לפיה לאלעד יש חובותיו פרטיים לבנק דיסקונט בגובה 5.42 מיליון ש"ח, שהבנק הסכים לפרוס עבורו על פני 100 תשלומים חודשיים לאורך 8.5 שנים.

31/5/2009
קוני ג'קריג'ה ואיש העסקים המסתורי:
"קונה ג'אקרידזה, הקשר האחורי המצטיין של הפועל פתח תקווה, מועמד להגיע למכבי תל אביב בעונה הבאה.
ג'אקרידזה לא ימשיך בכל מקרה בהפועל פתח תקווה ונודע כי הודיע לו רונן אלעד, על סיום דרכו באם המושבות. כל קבוצות הצמרת הביעו עניין בשחקן, כעת הקבוצה שיכולה בהחלט לזכות בו זו מכבי תל אביב, וזאת לאחר שכרטיס השחקן של ג'אקרידזה שייך לאיש עסקים ישראלי מוכר, שמועמד להעביר אותו למכבי תל אביב."

מי הוא אותו איש עסקים? רמז דקיק ניתן למצוא בדברים שנאמרו לפני שנה, כאן:
"ג'קארידג'ה החליט לחזור לאם המושבות. "פנו אליי רונן אלעד ומאיר שמיר והציעו לי לחזור לפתח תקוה ולא חשבתי פעמיים. לא התאים לי לשחק יותר בליגה השנייה", מסביר הקשר."
עוד ניסיון כושל לפענח את מצב החובות של הפועל פ"ת.


עמנואל בניאני וקוני ג´קריג´ה. בידיים של מאיר שמיר.


אייל שן. התבקש לקיצוץ דרסטי שסלל את דרכו החוצה.


דרך מוצלחת יותר להעביר את הקיץ.
תגובות הוסף תגובה
שם:
הודעה:
אין תגובות כרגע.