עונת 2003/04

סיפור העונה

לעמוד העונה
בשורה התחתונה:
למרות חוסר יציבות בולט, בילתה הפועל פ"ת את שני הסיבובים הראשונים בחלק העליון של הטבלה ורשמה מספר משחקים מצוינים. בסיבוב השלישי הקבוצה התפרקה וכמעט לא הצליחה לנצח.

בפגרה:
לאחר שמאבק ההישרדות עונה קודם לכן הושלם בהצלחה, הוחתם פרדי דוד לשנה נוספת בעמדת המאמן עם תקוות לעונה מוצלחת יותר. מבין הזרים נשאר רק מריו אוסיבוב, ולצידו הובאו איגור טומאסיץ', מילנקו קובאצ'יץ' וטומיסלאב ארצג הקרואטים. כמו כן הצטרפו נג'ואן גרייב ולירון זרקו, שגדל במחלקת הנוער אך המשיך ממנה לכפ"ס.

שני סיבובים ראשונים:
בשלושת המשחקים הראשונים הושגו שתי נקודות בלבד והמפגש הצפוי במחזור הרביעי מול מכבי חיפה נראה מדאיג למדי, אבל דווקא אז הושג ניצחון 1:3, שהיה הניצחון הראשון על החיפאים לאחר יותר מ-11 שנים והוביל לחגיגה גדולה ביציעים ומחוץ לאצטדיון לאחר המשחק.
ההמשך לא היה יציב או אחיד ברמתו - גם בארבעת המשחקים הבאים הושג ניצחון בודד, בחוץ מול הפועל בא"ש, ולאחר ההפסד בנתניה במחזור ה-8 הפועל נראתה בדרך להסתבכות בתחתית כשהתייצבה במקום העשירי.
זה לא קרה - בארבעת המשחקים שלאחר מכן הושגו שלושה ניצחונות (כולל אחד מתוק ודרמטי במיוחד מול מכבי ת"א) ותוצאת תיקו אחת (אחרי פיגור 3:1 בשכונת התקוה). תוצאות אלו הקפיצו את הקבוצה לחלק העליון של הטבלה, ובאופן מפתיע, הודות להיעדר קבוצות דומיננטיות במיוחד באותו שלב, עמד הפער מהפסגה על שתי נקודות בלבד.

מי שאולי טיפח אשליות בנקודה זו הונחת לקרקע באופן אכזרי למדי עם תבוסה צורבת בדרבי שנערך במחזור ה-13, וגם התיקו המאופס מול סכנין לא ממש בישר טובות. למרות זאת, במחזור הבא שוחזרה ההפתעה מן הסיבוב הראשון באופן דרמטי עוד יותר - הפועל יצאה לקרית-אליעזר, בו לא ניצחה את מכבי חיפה כ-14 שנים ואף לא הוציאה נקודה במשך למעלה מ-10. נתוני הפתיחה העגומים לא הרשימו את טומיסלאב ארצג ושלומי אדרי, והם כבשו שערים שניצחו את המשחק.
גם המשחק הבא היה מסעיר, כשהפועל חזרה שלוש פעמים מפיגור מול בית"ר י-ם למרות תצוגת אימים נוספת של השופט מנשה משיח שהרחיק לה שני שחקנים. תבוסה מול הפועל ת"א בבלומפילד שבוע לאחר מכן המשיכה את מגמת חוסר היציבות.

בשני המשחקים הבאים הושגו ניצחונות, כולל 0:4 מרשים מול מכבי נתניה, ואחרי תיקו מאכזב מול אחי נצרת וניצחון נוסף, על בני יהודה, עמד הפער מן המקום השני על נקודה אחת בלבד.

סיבוב שלישי:
מחזור אחד לפני סיום הסיבוב השני, כרטיס לגביע אופ"א נראה כמו אפשרות ריאלית, אבל אז הגיעה ההתפרקות. היא נפתחה עם תבוסה בבלומפילד מול מכבי ת"א, מה שהוריד את הקבוצה למקום החמישי וסידר לה את מכבי חיפה בפתיחת הסיבוב, שם נרשם הפסד אנמי נוסף. הפסד מביש למכבי נתניה בגביע סגר את העונה באופן מעשי, והקבוצה התפרקה לחלוטין.
עד לסיום העונה הושגו שני ניצחונות בלבד, שניהם על שתי היורדות, מכבי נתניה ואחי נצרת, כשבתווך נרשמו לא פחות מחמישה הפסדים רצופים.אקסטזה אחרי קפיאת הגיהנום מול מכבי חיפה.שלומי אדרי עושה צדק מול מכבי ת"א ומתפשט לשמחת המעריצות.קרית-אליעזר בוערת.
תגובות הוסף תגובה
שם:
הודעה:
אין תגובות כרגע.