מוזיאון הפועל פתח-תקוה

הפועל פתח-תקוה - כל הגולים

ניווט מהיר בין כל הגולים של הפועל פ"ת שנמצאים ברשת.

הפועל פתח-תקוה - כל התלבושות

כל תלבושות המשחק של הפועל פ"ת (או לפחות רובן), מ-1950 ועד היום.

מחולל הדחות הפועל פתח-תקוה

אף קבוצה אחרת בארץ לא מצליחה להביך את עצמה בגביע באופן כל כך עקבי כמו הפועל פתח-תקוה. נגד מי תגיע ההדחה הבאה?

הפלא הכלכלי של הפועל פ"ת

אנשי עסקים מכובדים סיפרו על עשרות מיליוני שקלים שתרמו מכיסם הפרטי. הקבוצה התבססה במשך שנים על תקציבים נמוכים שסידרו לה מקום קבוע בתחתית. כל מי שעזב השאיר שולחן נקי. אז מאיפה צצו במפתיע חובות ענק שהובילו לפירוק?

מחולל חדשות הפועל פתח-תקוה

כבר שנים ארוכות נראה שכל ידיעה באתרי הספורט לגבי הפועל פ"ת היא חדשות גרועות. או נוראיות. או סתם מביכות. המוזיאון גאה להציג את מחולל החדשות האוטומטי, שיחסוך מכם להסתובב ברחבי הרשת כדי ללקט את החדשות הללו בקצב איטי ומתסכל.

אסיפת קבוצה

איך נראית אסיפת קבוצה בהפועל פ"ת אחרי עוד הפסד? המוזיאון גייס את מיטב המדליפים כדי לבדוק מה בדיוק קורה בחדר ההלבשה של קבוצה מרוסקת.

רקוויאם לבטון

אחרי 43 שנים, הפועל פ"ת נפרדת מהאיצטדיון.
המוזיאון נפרד עם תמונות וקטעי וידאו למזכרת.
להתראות באיצטדיון סטלמך.

37 המופלאים

אף אחד לא האמין שזה אפשרי, אבל הפועל פ"ת מודל 2009/10 הצליחה לעשות את הבלתי ייאמן ולשתף לא פחות מ-37 שחקנים בתוך 21 מחזורים.
צוות האתר מצדיע לכל מי שתרם את חלקו לשיא חסר התקדים.

ממלכת מלאבס

הסיפור המלא אודות עלייתה ונפילתה של ממלכת מלאבס. כל קשר להפועל פ"ת מקרי בהחלט (מלבד השמות, התמונות, תיאור האירועים והשורה התחתונה).

משימה בלתי אפשרית

מאמן בכיר טען בפנינו כי קל יותר לשחות לאורך האוקיינוס השקט בידיים קשורות מאשר להחזיק מעמד שתי עונות מלאות בהפועל פ"ת של היום. האם הוא צודק? צוות המוזיאון יצא לשטח כדי לבדוק.

עבודה זרה

מחקרים חדשים חושפים: קל יותר להיות אדם לבן ולזכות במדליה אולימפית בריצת 100 מטרים מאשר להיות שחקן זר בהפועל פ"ת ולהמשיך לעונה נוספת.

עתידות

תוהים מי משחקני הפועל פ"ת צפוי להישאר ומי עתיד לעזוב? כבר אין צורך לנחש. מיטב המומחים חקרו את הנושא במשך שנים ארוכות וכעת כבר לא מדובר בספקולציות אלא במדע מדויק.

חופשת קיץ עם איוב

כבר שנים ארוכות שעונת הקיץ נושאת עימה בשורות איוב לאוהדי הפועל פ"ת, וקיץ 2009 אינו שונה מקודמיו. והפעם בתפריט: מאיר שמיר על תקן סוכן שחקנים, רונן אלעד מפסיק להזרים מיליארדי שקלים, דני לוי בקאמבק סוער והקבוצה לא למכירה אבל השחקנים דווקא כן.
המוזיאון מגיש מעקב יומי צמוד.